rozwiązania wspierające zarządzanie biznesem

od standard br

Buduj biznes nowocześnie

pozwól technologii pracować dla Ciebie

rozwiązania it

Spółka Standard BR działa w branży IT i dostarcza rozwiązania wspierające zarządzanie biznesem. Zakres usług obejmuje doradztwo w zakresie optymalizacji procesów zachodzących w firmie, dobór systemów informatycznych w celu digitalizacji procesów, prowadzenie audytów, analiz w celu wskazywania miejsc o dużym potencjale zmienności.
Firma ma dwie lokalizacje (Poznań, Bydgoszcz), obejmuje przedsiębiorstwa sektora MŚP, instytucje ochrony zdrowia, szkolnictwo wyższe.

zakres prac

Rozwiązania Standard BR realizowane są w oparciu o systemy informatyczne dostępne na rynku. Pracownicy projektują, wdrażają specjalistyczne rozwiązania programowe korzystając z interfejsów wymiany i kontroli danych. Prace ukierunkowane są na łączeniu prawa, ekonomii i informatyki. Uniwersalne rozwiązania informatyczne są podstawą do prowadzenia podstawowej działalności firmy usług finansowo-księgowych i przygotowania produktu dostosowanego do potrzeb klienta. Osiągamy cel poprzez definicję struktury działalności, regulacje prawne i zasady ekonomiczno- finansowe. Używamy rozwiązań tradycyjnych np. prowadzenie usług w miejscu prowadzenia działalności naszych klientów jak również outsourcingu zasobów informatycznych i kadrowych, usług konsultacyjnych, wdrożeniowych, szkoleniowych.

0
dni w roku wspieramy Twój biznes

profesjonalizm specjalistów

Sercem każdego projektu są profesjonaliści. Kadrę firmy stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów finansowo-zarządczych. Zespół specjalistów jest komponowany w zależności od potrzeb wymagań Klienta i odpowiedzialny za doprowadzenie projektu do końca , zawsze jest wskazywany lider zespołu.

zasady wynagrodzania


Stała i nieprzekraczalna kwota ustalana w zależności od czasu i poziomu skomplikowania prac;
w każde zlecenie wliczone jest spotkanie podczas którego jest możliwość bezpośredniej dyskusji o wynikach prac i wnioskach stasowanych do przyszłych działań.

Nie czekaj wykorzystaj nowoczesne rozwiązania w swojej firmie

pracuj nowocześnie

z profesjonalistami standard br

Kontakt
Czekamy na pytania