Minimum wysiłku,

maksimum wiedzy

Doradctwo kredytowe

Większość z nas wolałaby uniknąć poświęcania czasu na dzwonienie do wielu banków, umawianie się na liczne spotkania z pracownikami placówek oraz analizowanie szczegółowo i porównywanie ofert w Internecie. Tutaj pomocny może być doradca kredytowy. Powinien on przedstawić nam ofertę kredytów hipotecznych kilku banków, dzięki czemu oszczędzimy sporo czasu.
Polecamy usługę pośrednictwa kredytowego.
Profesjonalny, niezależny pośrednik doradzi ofertę korzystną dla nas, a nie dla siebie. Jeżeli chcemy na jednym spotkaniu poznać ofertę kredytów z kilku banków, umówmy się z doradcą kredytowym

Ład w dokumentach

 

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, trzeba zgromadzić wiele dokumentów. W banku należy przedstawić nie tylko dowód tożsamości, ale także zaświadczenie o zatrudnieniu, wysokości zarobków i dokumenty dotyczące nieruchomości, którą chcemy nabyć. Nietrudno się pogubić w tym gąszczu papierów, zwłaszcza że poszczególne banki wymagają różnych dokumentów. Wprawdzie o ich wykaz możemy poprosić w okienku lub sprawdzić go na stronie internetowej banku, a wszystkie niezbędne dokumenty musimy zgromadzić sami, jednak doradca i tutaj może być pomocny. Powinien nam m.in. wytłumaczyć sformułowania stosowane przez banki, a także wskazać, co obniża i podwyższa zdolność kredytową. Powinien również zadbać, abyśmy wypełnili wniosek kredytowy poprawnie, ponieważ wtedy bank nie będzie żądał uzupełniania informacji, co znacznie przedłużyłoby proces udzielenia kredytu.

Profesjonalnie

i bez żadnych kosztów

Usługi pośredników kredytowych są dla kredytobiorcy bezpłatne. Doradca współpracujący z bankiem jest bowiem wynagradzany za swoją pracę przez bank po udzieleniu kredytu, a zatem nie zażąda zapłaty od kredytobiorcy. Ten system wynagradzania gwarantuje, że doradca bardzo zaangażuje się w proces ubiegania się o kredyt, ponieważ od pomyślności tych starań zależy jego wynagrodzenie.

Pracujemy dla ciebie


Umów się z nami na spotkanie, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i dobierzemy najlepsze rozwiązania.

A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze

Kontakt
Czekamy na pytania